Pranie tapicerki meblowej

Profesjonalne pranie i tapicerki meblowej w Warszawie.

Godz. otwarcia

Pon – Sb: od 8 do 20 Niedziela: po wcześniejszym ustaleniu.

Kontakt

Telefon komórkowy: tel: 531 334 918

Email

Email naszego biura: biuro@firma-sprzatajaca.info

Pranie tapicerki meblowej

Zleć nam pranie tapicerki

Zleć nam pranie tapicerki meblowej

Kurz, tłuszcz, wosk- niezależnie od rodzaju zabrudzenia pranie tapicerki meblowej to nasza specjalność. Przed przystąpieniem do wykonania zlecenia dokonujemy dokładnego rozpoznania formy brudu i dobrania do niego bezpiecznych środków czyszczących. Nasz zespół cechuje sumienne podejście do pracy i staranne pranie tapicerki meblowej. Warszawa ma teraz możliwość skorzystania z usług firmy, która odświeżaniem tapicerki zajmuje się profesjonalnie!

Korzystne ceny za pranie tapicerki Warszawa

Swoim klientom proponujemy atrakcyjne ceny, obejmujące staranne i bezpieczne dla poszyć mebli pranie tapicerki. Warszawa, która jest miejscem, gdzie wykonujemy nasze usługi to rynek bardzo konkurencyjny, stąd do każdego zlecenia podchodzimy z niezwykłą szczegółowością, pokazując klientom naszą pasję do czyszczenia mebli.  Staramy się, by połączyć krótki czas wykonywania usługi z niesamowitym efektem usunięcia najbardziej uciążliwych zabrudzeń tapicerki meblowej.

Bezpieczne pranie tapicerki meblowej

Niezależnie od tego, czy posiadasz nowe meble, a może tapicerka na nich ma już wiele lat- specjalizujemy się w usuwaniu zarówno świeżych, jak i starych zanieczyszczeń. Wykonując pranie tapicerki mamy na uwadze bezpieczeństwo tkanin, które nie odbarwiają się pod wpływem wykorzystywanych środków czyszczących. Doskonale rozumiemy, jaką wartość dla naszych klientów mają przywożone do nas meble, stąd swoją pracę opieramy o bezpieczną troskę o ich wygląd.

Nasze pranie tapicerki ożywi Twoje meble!

Dysponując niezbędnymi narzędziami oraz środkami czyszczącymi jesteśmy w stanie przywrócić pierwotny wygląd każdych mebli. Zlecone nam pranie tapicerki meblowej to gwarancja zadowolenia i niebywałego odświeżenia kanap, foteli, czy obitych tkaniną krzeseł. Zapewniamy, że dokładnie usuniemy nawet najtrudniejsze do wyczyszczenia zabrudzenia, prezentując zupełnie nowy wyraz przekazanych nam przez zleceniodawców mebli. Pozwól nam zadbać o tapicerkę mebli z Twojego domu!

Nasze realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji dla klientów biznesowych oraz prywatnych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Firma GAM autoryzowany dealer KIA Motors Polska z siedzibą w Długołęce ma przyjemność podziękować firmie PranieDywanow za rzetelne i fachowe wykonanie prac z zakresu usług prania wykładzin biurowych praz tapicerek samochodowych.

Kia Motors Poland

Kia Motors Poland, Kia Motors Poland

11 + 14 =

Firma sprzątająca

Dlaczego my

Elastyczność

Jesteśmy się w stanie dostosować do Państwa najdogodniejszych terminów realizacji usługi prania i czyszczenia wykładzin, meli i tapicerek.

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat. W tym czasie realizowaliśmy praktycznie każdą możliwą usługę czyszczenia i prania tapicerki, mebli i wykładzin.

Solidność

Nasza firma dysponuje najwyższej jakości, profesjonalnym sprzętem i środkami chemicznymi renomowanych marek takich jak: Santoema, Prochem,Kercher, Ghibli Tersus.

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz!

Kontakt
close slider