Czyszczenie i pranie dywanów

Profesjonalne i kompleksowe usługi prania i czyszczenia dywanów na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy.

Godz. otwarcia

Pon – Sb: od 8 do 20 Niedziela: po wcześniejszym ustaleniu.

Kontakt

Telefon komórkowy: tel: 531 334 918

Email

Email naszego biura: biuro@firma-sprzatajaca.info

Pranie dywanów Warszawa

Kilka słów o praniu wydanów

Firma XXX świadczy kompleksowe usługi z zakresu czyszczenia dywanów i wykładzin w Warszawie. Nasz wykwalifikowany zespół zadba o dokładne wyczyszczenie zabrudzeń znajdujących się na powierzchni dywanów i wykładzin. Dzięki użyciu najnowszych technologi sprawnie i szybko realizujemy zlecenia związane z usuwaniem plam, zabrudzeń, kurzów i pyłów. Zadbamy, by czysty dywan był dobrą wizytówką Państwa domu.

Pranie Dywanów w Warszawie

Podejmujemy się najcięższych zadań – dostęp do profesjonalnego sprzętu oraz bogate doświadczenie pozwalają nam realizować zlecenia zgodnie z oczekiwaniami klienta. Pranie dywanów na terenie Warszawy przez naszą firmę wykonywane jest szybko i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Starannie dobieramy technologie czyszczenia, by zagwarantować Państwu świeży wygląd na długi czas. Częstym błędem popełnianym przez inne firmy jest niedostosowanie detergentów do materiału, z jakiego wykonany jest dywan – może to prowadzić do wielu negatywnych skutków takich jak utrata koloru na materiale, zredukowania i osłabienia jego struktury czy nawet do wystąpienia wżerów. My podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie, dzięki czemu oferujemy efekt znacząco przewyższający oczekiwania naszych klientów. Szukając firmy oferującej pranie dywanów w Warszawie, jesteśmy zdecydowanie najlepszym wyborem! Najcięższe zlecenia wykonujemy zarówno u klienta, jak i w naszej firmie – to Ty decydujesz co, gdzie i jak!

Czyszczenie dywanów w Warszawie

Dywany to element domu, który najłatwiej zabrudzić. Przez wzgląd na swoją powierzchnię nie tylko może gromadzić na sobie duże ilości kurzu, ale i również masę drobinek brudu. W dłuższej perspektywie czasu może doprowadzić to do znaczącej zmiany koloru dywanu, a nawet jego uszkodzenia. Nie warto więc odkładać czyszczenia dywanu w czasie – regularne czyszczenie dywanu nie tylko umożliwi utrzymanie go w dobrym stanie przez wiele lat, ale i również będzie świadczyła o Państwa dbałości o czystość. Oferujemy kompleksowe usługi dostosowane do Państwa potrzeb. Nasi pracownicy wyczyszczą dywan nie tylko z kurzu i brudu, ale również usuną plamy po różnych płynach, przekąskach czy też ciastkach. Planując wydarzenie rodzinne czy też spotkanie ze znajomymi warto mieć pewność, że powierzchnia, po której będą chodzić czy nawet siadać będzie czysta. Również, jeśli posiadają Państwo dzieci, podstawą zapewnienia im zdrowego rozwoju jest czyste środowisko, w którym się bawią.

Najpopularniejsze metody czyszczenia dywanów i wykładzin, jakie oferujemy to:

1) Czyszczenie parowe, w którym to woda jest podgrzewana do wysokich temperatur i nanoszona pod ciśnieniem na strukturę dywanu. Dzięki temu woda miesza się z włóknami dywany i rozpuszcza zaległy w nim brud. Najczęściej woda mieszana jest z odpowiednim detergentem i warto, aby został on dobrany przez specjalistę. Po tym, jak środek czyszczący wniknie we włókna dywanu i wykładziny, zostanie on wypłukany przez specjalistyczną maszynę. Po tym zabiegu dywan bądź wykładzina musi jeszcze przez pewien czas schnąć.

2) Czyszczenie dywanów i wykładzin metodą kapsułkowania – to nowoczesna metoda, która polega na naniesieniu na dywan specjalnej pianki i jej wtarcie w strukturę. Pianka ta po pewnym czasie wysycha i zamienia się proszek, który następnie jest zbierany przez specjalistyczny odkurzacz. Dużą zaletą tej technologi jest szybkość wykonywania zlecenia – odpowiednio przeprowadzone czyszczenie umożliwia osiągnięcie gotowej powierzchni już w pół godziny!

3) Czyszczenie ekstrakcyjne – jej głównym założeniem jest szczegółowe wypłukanie powierzchni. Na materiał nanoszone są duże ilości wody z detergentem, które następnie zbierane są przez specjalistyczny odkurzacz piorący. Technologię tą zalecamy przede wszystkim w biurach, gdzie struktura wykładziny może być mocno zużyta. Jeśli szukasz firmy do prania wykładzin w Warszawie, możemy Ci zaoferować jedną z najlepszych ofert właśnie w tej metodzie.

4) Metoda szamponowania – na dywan bądź tapicerkę nanoszony jest specjalistyczna pianka, często nazywana szamponem. Zwiększa ona swoją powierzchnię w krótkim okresie, dzięki czemu po odpowiednim naniesieniu może dokładnie wniknąć w struktury materiału. Metoda ta jest zdecydowanie najpopularniejsza – jest prosta w zastosowaniu i przede wszystkim najbezpieczniejsza. Odpowiednio dostosowany środek może bez problemu zredukować przebarwienia na materiale oraz wydobyć żywe kolory. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości detergentów, po naszej usłudze dywan nie tylko będzie sprawiał wrażenie jakby tyle, co wyprodukowanego, ale i również zostanie odpowiednio zakonserwowany i umożliwi jego eksploatację przez wiele kolejnych lat!

Oczywiście nie są to wszystkie metody, jakie oferujemy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zawsze dbamy o to, by spełnić oczekiwania naszych klientów. Wybierając firmę do czyszczenia i prania dywanów w Warszawie nasza oferta jest bezkonkurencyjna.

Nasze realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji dla klientów biznesowych oraz prywatnych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Nie wiedziałam, że pranie dywanów może pójść tak gładko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno skorzystam z usług tej firmy jeszcze wiele razy. Jeżeli zależy wam na higienie otoczenia to polecam!

BCH CONSULTING

CEO, BCH

6 + 11 =

Firma sprzątająca

Dlaczego my

Elastyczność

Jesteśmy się w stanie dostosować do Państwa najdogodniejszych terminów realizacji usługi prania i czyszczenia wykładzin, meli i tapicerek.

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat. W tym czasie realizowaliśmy praktycznie każdą możliwą usługę czyszczenia i prania tapicerki, mebli i wykładzin.

Solidność

Nasza firma dysponuje najwyższej jakości, profesjonalnym sprzętem i środkami chemicznymi renomowanych marek takich jak: Santoema, Prochem,Kercher, Ghibli Tersus.

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz!
Kontakt
close slider