Pranie dywanów

Kompleksowe czyszczenie i pranie dywanów we Wrocławiu oraz okolicach Wrocławia. Zapraszamy.

Godz. otwarcia

Pon – Sb: od 8 do 20 Niedziela: po wcześniejszym ustaleniu.

Kontakt

Telefon komórkowy: tel: 531 334 918

Email

Email naszego biura: biuro@firma-sprzatajaca.info

Pranie dywanów Wrocław

Jak pracujemy

Nasza  firma oferuje pranie dywanów Wrocław, która działa już od kilku lat na lokalnym rynku, powstała z zamiłowania do czystości. Nasze usługi są na najwyższym poziomie, ponadto możemy zaoferować naszym Klientom indywidualne podejście do każdego zlecenia, niezależnie od tego czy jest to przedsiębiorstwo czy Klient indywidualny. Nasza firma  zatrudnia  jedynie wykwalifikowane osoby, a zespołem  kieruje sztab  specjalistów.  Służymy rzetelnym  doradztwem oraz kompleksową pomocą w wyborze odpowiednich rozwiązań w stosunku do Państwa oczekiwań. Gwarantujemy atrakcyjne ceny usług. Zaufało nam już wiele firm i  klientów indywidualnych. Jesteśmy pewni, że spełnimy również i Państwa oczekiwania. Na rynku konkurujemy z   wieloma firmami, ale dzięki poszerzaniu zakresu naszych usług i dbaniu o zadowolenie naszych Klientów jesteśmy liderem w dziedzinie sprzątania.  Nasze przedsiębiorstwo ciągle się rozwija. Profesjonalizm stanowi solidny fundament, na którym  możemy budować przyszłość naszej spółki. Podczas codziennej pracy kładziemy  wysoki nacisk na to, aby działalność naszej firmy była w pełni fachowa i wyróżniając się na tle konkurencji

Pranie dywanów Wrocław

Wiele osób posiada w swoich domach, czy mieszkaniach dywany. Dywany od bardzo dawna służą ludziom w celach ozdobnych, jak i w celach praktycznych. Dywan jest świetnym przedmiotem, który może ozdobić każde pomieszczenie, jednocześnie może stanowić podłogę, po której się poruszamy. Dlatego od czasu do czasu konieczne jest wyczyszczenie takiego dywanu.
Dywan, który jest zadbany i czysty, jest świetną ozdobą dla każdego pomieszczenia. Czyszczenie dywanów można wykonywać samemu w domu, jednak jest to zajęcia dość czasochłonne, wymagające sporo pracy i dokładności. Poza tym mogą występować takie zabrudzenia, których usunięcie nie będzie możliwe w warunkach domowych. W przypadku długo nieczyszczonego dywanu lub w przypadku pojawienia się dużych, trudnych do usunięcia plan warto skorzystać z usług pralni dywanów.
Podobnie w przypadku wykładzin i dywanów, które znajdują się w biurach, czy miejscach pracy. Dywany te także ulegają zabrudzeniu. Najczęściej w firmie nie ma sprzątaczki, a jeżeli jest, to nie pierze ona dywanu w sposób, zapewniający wyczyszczenie wszystkich zabrudzeń i zanieczyszczeń, które na nim powstały. Odświeżony i wyczyszczony dywan, czy wykładzina pozytywnie wpłynie na wygląd biura, czy też zakładu pracy.

Pranie dywanów Wrocław – ceny usług

Koszt prania i czyszczenia wykładzin, czy też dywanów będzie zależał od kilku czynników. Jednym z najważniejszych jest oczywiście rozmiar. Im większy materiał, tym więcej pracy, co za tym idzie koszt usługi będzie większy. Pralnie dywanów wyceniają usługi najczęściej właśnie na podstawie powierzchni materiału do prania.
Ponadto cena usługi będzie także uzależniona od metody czyszczenia. Czyszczenie wykładzin Wrocław, czy też czyszczenie dywanów Wrocław może być wykonane chemicznie lub na sucho. Środki użyte do czyszczenia także mogą wpłynąć na ostateczną cenę usługi.
Oczywiste jest, że na cenę czyszczenia wpłynie również poziom zabrudzenia dywanu, czy też wykładziny. Jeżeli prany przedmiot będzie posiadał trudne do usunięcia plamy, może okazać się, że cena usługi wzrośnie. Materiały, które nie są zbyt zabrudzone, zostaną wyczyszczone nieco taniej.
Rodzaj dywanów, czy wykładzin również wpłynie na koszt usługi. Dywany, które mają długie włosy są trudniejsze do czyszczenia. Wtedy usunięcie zabrudzeń i plam może być o wiele trudniejsze. Ponadto na dywany o dłuższych włosach trzeba zużyć więcej środków czyszczących. Ceny prania dywanów zależą oczywiście od lokalizacji firmy, jej doświadczenia, jak i renomy. Jednak generalnie cena wyprania metra kwadratowego dywanu wynosi około 13 złotych.

Kompleksowe pranie dywanów

Wrocław jest dużym miastem, w którym działa mnóstwo firm oferujących różne usługi. Działają tam także firmy zajmujące się praniem dywanów. Pranie dywanów Wrocław jest usługą, z której korzystają osoby chcące dobrze wyczyścić swoje dywany. Czyszczenie dywanów Wrocław jest usługą, która zapewnia doskonałe wyczyszczenie każdego rodzaju dywanów. Niezależnie od tego, czy jest to dywan o wielkich rozmiarach, czy też dywan mniejszy, nie ma też znaczenia czy jest bardzo brudny, czy też tylko lekki zabrudzony. Pralnia dywanów sprawi, że każdy oddany w ich ręce dywan będzie znów wyglądał jak nowy.
Nie jest istotny materiał, z którego dywan jest wykonany. Materiał może wpłynąć jedynie na rodzaj prania oraz na cenę usługi. Pralnia dywanów oferuje czyszczenie zarówno produktów z tworzyw naturalnych, jak i też z tworzyw sztucznych. Firmy piorące dywany często oferują także usługi z dojazdem do klienta. Jeżeli dywan, czy wykładzina jest dość prosta do wyczyszczenia i czyszczenie możliwe jest na miejscu, to firmy wykonują takie usługi. Jednak jeżeli dywan jest mocno zabrudzony lub na przykład jest z długim włosem, to warto przywieźć taki dywan do pralni, gdzie czyszczenie będzie dokładniejsze.
Podobnie sytuacja wygląda w przypadku wykładzin. Pralnie oferują nie tylko czyszczenie dywanów ale także czyszczenie wykładzin. Pranie wykładzin Wrocław także wchodzi w zakres usług. Każda wykładzina, nawet najbardziej zaniedbana może zostać przywrócona do stanu idealnego. Warto co jakiś czas poddawać wykładziny gruntownemu czyszczeniu, żeby zachowały swój świetny wygląd.

Profesjonalne wykonanie usługi

Firma piorąca dywany wykonuje swoje usługi profesjonalnie i z należytą dokładnością. Środki czyszczące wykorzystywane do prania są zawsze najwyższej jakości. Zapewniają one możliwość wyczyszczenia każdego typu zabrudzeń, z każdego rodzaju materiału. Przy czyszczeniu często wykorzystuje się różne szorowarki, płukania wykonuje się przy użyciu odpowiednich ekstraktorów. Doświadczeni pracownicy zadbają o czystość twojego dywanu.
Pranie dywanów Wrocław oferuje szerokie usługi z zakresu czyszczenia i prania wykładziny oraz dywanów. Każdy, kto posiada dywany lub wykładziny powinien zadbać o ich wyczyszczenie. Dlatego warto korzystać z usług pralni dywanów. Profesjonalna pralnia dywanów zagwarantuje, że każde zabrudzenie z dowolnego materiału zostanie usunięte. Usługa jest wykonywana bardzo szczegółowo z należytą dokładnością.

Nasze realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji dla klientów biznesowych oraz prywatnych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Firma GAM autoryzowany dealer KIA Motors Polska z siedzibą w Długołęce ma przyjemność podziękować firmie PranieDywanow za rzetelne i fachowe wykonanie prac z zakresu usług prania wykładzin biurowych praz tapicerek samochodowych.

Kia Motors Poland

Director, Kia Motors Poland

8 + 4 =

Firma sprzątająca

Dlaczego my

Elastyczność

Jesteśmy się w stanie dostosować do Państwa najdogodniejszych terminów realizacji usługi prania i czyszczenia wykładzin, meli i tapicerek.

Elastyczność

Jesteśmy się w stanie dostosować do Państwa najdogodniejszych terminów realizacji usługi prania i czyszczenia wykładzin, meli i tapicerek.

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat. W tym czasie realizowaliśmy praktycznie każdą możliwą usługę czyszczenia i prania tapicerki, mebli i wykładzin.

Solidność

Nasza firma dysponuje najwyższej jakości, profesjonalnym sprzętem i środkami chemicznymi renomowanych marek takich jak: Santoema, Prochem,Kercher, Ghibli Tersus.

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz!
Kontakt
close slider