Pranie tapicerki meblowej

PROFESJONALNE pranie tapicerki meblowej na terenie wrocławia i okolic.

Godz. otwarcia

Pon – Sb: od 8 do 20 Niedziela: po wcześniejszym ustaleniu.

Kontakt

Telefon komórkowy: tel: 531 334 918

Email

Email naszego biura: biuro@firma-sprzatajaca.info

Pranie tapicerki Wrocław

Zleć nam usługę
Prania tapicerki meblowej

Sposób na świetny wygląd mebli

Nowo zakupiona kanapa, fotel, czy tapicerowane krzesła początkowo wyglądają idealnie. Długotrwałe użytkowanie sprawia, że meble tracą swoją świeżość. Pojawiają się nieestetyczne zabrudzenia, plamy  i nieprzyjemny zapach. Mycie mebli domowymi sposobami jest doraźnym rozwiązaniem, jednak prawdziwy blask przywróci im jedynie profesjonalne pranie tapicerki meblowej.

Jak wygląda pranie tapicerki?

Pranie tapicerki, to wieloetapowy proces. Mebel najpierw jest odkurzany, aby usunąć dokładnie wszystkie włosy, sierść i śmieci. Następnie dobiera się preparat, który będzie najodpowiedniejszy do danej powierzchni. Środek czyszczący wcierany jest w powierzchnie mebla i pozostawiony na jakiś czas, aby rozpuścił wszystkie zabrudzenia. Następnie za pomocą nadciśnienia i jednoczesnego odsysania, rozpuszczone zabrudzenia, wraz z preparatem usuwane są z mebli. Na samym końcu usuwane ręcznie są wszystkie ewentualne zabrudzenia, które jeszcze pozostały na meblu.

Pranie tapicerki meblowej Wrocław

Wybierając firmę, która zajmie się odświeżaniem twoich mebli, warto zwrócić uwagę na ile profesjonalnie wykonuje ona swoje usługi. Stosowanie preparatów bezpiecznych dla dzieci i zwierząt, takich, które nie uszkodzą obicia, a jednocześnie usuną wszystkie zabrudzenia oraz sprzęt myjący pozwalający dotrzeć nawet do najmniejszych zakamarków, to właśnie charakteryzuje profesjonalne pranie tapicerki meblowej. Wrocław to miejsce, gdzie nasza, stosująca wszystkie te zasady firma posiada swoją siedzibę.

Pranie tapicerki. Wrocław- to tu działa nasza firma.

Jeśli chcesz, aby Twoje meble służyły ci przez długie lata, cały czas wyglądając jak nowe, rozwiązaniem dla ciebie jest profesjonalne pranie tapicerki. Wrocław to miasto, na terenie którego świadczymy swoje usługi. Działamy profesjonalnie, przy użyciu bezpiecznych preparatów. Usługa wykonywana jest sprawnie i szybko, dzięki czemu już po krótkim czasie Twoje meble odzyskają swój dawny blask.

Nasze realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji dla klientów biznesowych oraz prywatnych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Polskapress  sp z.o.o ma przyjemność podziękować firmie Naszepranie za  rzetelne wykonanie usługi prania tapicerki meblowej.

Polska Presse

Polska Presse, Director

6 + 14 =

Firma sprzątająca

Dlaczego my

Elastyczność

Jesteśmy się w stanie dostosować do Państwa najdogodniejszych terminów realizacji usługi prania i czyszczenia wykładzin, meli i tapicerek.

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat. W tym czasie realizowaliśmy praktycznie każdą możliwą usługę czyszczenia i prania tapicerki, mebli i wykładzin.

Solidność

Nasza firma dysponuje najwyższej jakości, profesjonalnym sprzętem i środkami chemicznymi renomowanych marek takich jak: Santoema, Prochem,Kercher, Ghibli Tersus.

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz!
Kontakt
close slider