Pranie tapicerki samochodojwe

Profesjonalne pranie i czyszczenie tapicerek samochodowych na terenie Wrocławia i okolic.

Godz. otwarcia

Pon – Sb: od 8 do 20 Niedziela: po wcześniejszym ustaleniu.

Kontakt

Telefon komórkowy: tel: 531 334 918

Email

Email naszego biura: biuro@firma-sprzatajaca.info

Pranie tapicerek samochodowych Wrocław

Dlaczego my?

Podczas użytkowania samochodu jego wnętrze jest narażone na liczne zabrudzenia i zanieczyszczenia. Nawet gdy jesteśmy bardzo ostrożni i kategorycznie przestrzegamy zasad, żeby w samochodzie nie jeść, nie pić i nie palić papierosów, możemy i tak przypadkowo zabrudzić jego wnętrze. Najtrudniej usunąć plamy i zabrudzenia z miękkich elementów tapicerki, ale i mycie tapicerki samochodowej z plastiku nie zawsze jest łatwe. Nasza firma oferuje najlepsze usługi czyszczenia tapicerki we Wrocławiu.

Pranie tapicerki samochodowej Wrocław - znajdź rzetelną firmę

Eksploatacja samochodu wiąże się z regularną koniecznością napraw i wymiany części, dzięki którym pojazd prawidłowo działa. Wizyty w warsztacie, zwłaszcza w przypadku posiadania samochodu używanego przez wiele lat, są regularne i częste. Jak sprawić, żeby w samochodzie, o którego stan techniczny dbamy, poczuć powiew świeżości i czystości? Nie wystarczy odkurzanie i przetarcie deski rozdzielczej. Zapach samochodowy od jakiegoś czasu nie jest w stanie stłumić zapachu długotrwałego użytkowania, połączonego często z emisją dymu tytoniowego, przetrzymywaniem w pojeździe resztek żywności? Jest na to sposób. Samochód używany może zyskać nowe wnętrze. Dokładniej ujmując, dotychczasowe, jednak doskonale odświeżone wnętrze. Dzięki działalności firm, które wykonują kompleksowe czyszczenie tapicerki samochodowej, elementów tkaniny wewnętrznej strony drzwi, dywaników, podsufitki, wykładziny podłogowej oraz wnętrza bagażnika używany pojazd będzie posiadał wnętrze jak nowe. Doskonała jakość usług dostępna jest w firmach o długoletnim stażu (pranie tapicerki samochodowej wrocław), które dzięki doświadczeniu stosują optymalne rozwiązania oraz najskuteczniejsze preparaty i urządzenia.

Jak wygląda pranie tapicerki samochodowej, krok po kroku?

Sekretem efektu nowości wyczyszczonych profesjonalnie tapicerek samochodowych, jest staranne czyszczenie w kilku etapach, obejmujące dokładne usuwanie pozostałości oraz odświeżanie nowoczesnym sprzętem. Aby usunąć widoczne zabrudzenia suche, pierwszą czynnością podczas usługi typu pranie tapicerki samochodowej wrocław, jest odkurzanie. Odkurzacz pozwala uniknąć napotkania na zabrudzenia, które nie wniknęły w strukturę obicia, a mogłyby stanowić ryzyko dodatkowego zabrudzenia podczas czyszczenia. Na wstępnie przygotowaną powierzchnię aplikowany jest preparat, który aplikowany jest za pomocą wcierania mikrofibrą (po sprawdzeniu tolerancji materiału). Usuwa on trudne zabrudzenia oraz czyści całą powierzchnię tapicerki, łącznie z warstwą głęboką – gąbki tapicerskiej. Kolejnym krokiem jest użycie specjalistycznego sprzętu natryskowo – ssącego, który czyszcząc, zasysa nadmiar wilgoci, pochłaniając zabrudzenia. Powierzchnia tapicerki jest już czysta i nie przemoknięta. Aby wnętrze pojazdu uległo całkowitemu osuszeniu, potrzebny jest czas do dziesięciu godzin od momentu przyjęcia pojazdu. Taki termin realizacji występuje w przypadku, gdy klient korzysta z usługi czyszczenia tapicerki w stacjonarnym punkcie. Jeżeli zamówiona zostaje usługa prania tapicerki w miejscu wskazanym przez klienta, zlecenie realizowane jest wtedy, gdy temperatura powietrza przekracza 15 ºC oraz dostępny jest prąd oraz woda.

Czyszczenie tapicerki samochodowej - wybierz zakres usługi

Pranie tapicerki samochodowej to złożony z kilku etapów proces, który dzięki stosowanym kolejno zabiegom czyszczącym przynosi zdumiewające efekty. Dotąd zszarzała, zabrudzona tapicerka, podsufitka oraz elementy tekstylne we wnętrzu pojazdu, zyskają świeżość  i czystość, wnikającą do wnętrza w każdej warstwie wypełnienia. Przed skorzystaniem z oferty firmy, zajmującej się profesjonalnym czyszczeniem wnętrza samochodu, warto zastanowić się nad zakresem usług, jakie będą odpowiednie dla pojazdu. Można skorzystać z kompleksowej oferty, obejmującej mycie tapicerki samochodowej, mycie pozostałych, tekstylnych elementów, czyszczenie szyb samochodu od wewnątrz, tekstylnego podłoża bagażnika, podsufitki, stosowanie czernidła do elementów z tworzywa oraz ozonowanie (pozbycie się nieprzyjemnych zapachów z wnętrza pojazdu oraz eliminacja wirusów, bakterii i grzybów, dzięki zastosowaniu silnie utleniającego ozonu, zamiast środków chemicznych).

Pranie tapicerki samochodowej Wrocław - jak wybrać najlepszą firmę?

Powierzając wnętrze samochodu firmie, zajmującej się kompleksowym czyszczeniem tapicerek, warto zasięgnąć opinii, czy wcześniejsze realizacje przedsiębiorstwa były satysfakcjonujące dla klienta. Czyszczenie tapicerek to zajęcie precyzyjne, wymagające staranności i zaangażowania. Wśród ofert, warto wybrać nie tę, która oferuje najniższą cenę, a taką, której zakres działania obejmuje dogłębne czyszczenie najwyższej jakości środkami. Ozonowanie, które sprawia, że wnętrze pojazdu jest odkażone, pogłębia efekt czyszczenia tapicerki. Można wynegocjować rabat dla tej usługi i cieszyć się wnętrzem samochodu, wolnym od bakterii i wirusów. Najlepsza firma, zajmująca się czyszczeniem tapicerek nie zapewni o szybkim czasie realizacji zlecenia. Czyszczenie tapicerki w kilku etapach oraz czas, przeznaczony na wyschnięcie pojazdu nie może zostać zredukowany do trzech godzin, gdyż dogłębne wniknięcie w warstwę wypełniającą fotele samochodowe obliguje do dłuższego suszenia, niezbędnego dla całkowitego efektu. Przy wyborze, warto kierować się indywidualnym podejściem do klienta, możliwością negocjacji ceny oraz skorzystania z innych usług w ramach działalności firmy. Wiele firm, zajmujących się praniem tapicerki, oferuje również czyszczenie zewnętrznej części pojazdów, pielęgnację lakieru oraz kompleksowe przygotowanie wizualne samochodu do sprzedaży.

Nasze realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji dla klientów biznesowych oraz prywatnych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Polskapress  sp z.o.o ma przyjemność podziękować firmie Naszepranie za  rzetelne wykonanie usługi prania tapicerki meblowej.

Polska Presse

Director, Polska Presse

10 + 14 =

Firma sprzątająca

Dlaczego my

Elastyczność

Jesteśmy się w stanie dostosować do Państwa najdogodniejszych terminów realizacji usługi prania i czyszczenia wykładzin, meli i tapicerek.

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat. W tym czasie realizowaliśmy praktycznie każdą możliwą usługę czyszczenia i prania tapicerki, mebli i wykładzin.

Solidność

Nasza firma dysponuje najwyższej jakości, profesjonalnym sprzętem i środkami chemicznymi renomowanych marek takich jak: Santoema, Prochem,Kercher, Ghibli Tersus.

Opinie

Co mówią o nas nasi klienci
Firma GAM autoryzowany dealer KIA Motors Polska z siedzibą w Długołęce ma przyjemność podziękować firmie NaszePranie za rzetelne i fachowe wykonanie prac z zakresu usług prania wykładzin biurowych praz tapicerek samochodowych.  

Kia Motors

Thor Lighting sp. z.o.o z siedzibą we Wrocławiu ma przyjemność podziękować firmie NaszePranie za rzetelne i fachowe wykonanie prac z zakresu usług prania tapicerki meblowej.

Thorn

Zlecone prace zostały wykonane terminowo, z użyciem profesjonalnego sprzętu oraz z należytą starannością. W związku z tym śmiało polecamy firmę NaszePranie.

Geotrade

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz!
Kontakt
close slider