Pranie wykładzin Warszawa

Kompleksowe pranie i czyszczenie wykładzin na terenie Warszawy i okolic Warszawy. Zapraszamy do kontaktu.

Godz. otwarcia

Pon – Sb: od 8 do 20 Niedziela: po wcześniejszym ustaleniu.

Kontakt

Telefon komórkowy: tel: 531 334 918

Email

Email naszego biura: biuro@firma-sprzatajaca.info

Pranie wykładzin warszawa

Zleć nam pranie wykładzin

Pranie wykładzin to usługa, która wymaga profesjonalnego podejścia, ponieważ domowe sposoby nie zawsze okazują się skutecznym rozwiązaniem. Na rynku znajdziemy wiele firm, które solidnie wykonują takie usługi nie tylko na miejscu, ale również z dojazdem do klienta. Pranie wykładzin w Warszawie oferuje chociażby firma o intrygującej nazwie Sprzątanie Info. Zakres działań firmy obejmuje Warszawie i okolice.

Czyszczenie wykładzin Warszawa

Sprzątanie Inof to nowoczesna, profesjonalna pralnia zajmująca się kompleksowym czyszczeniem dywanów w Warszawie i okolicach. Firma stosuje wysokiej jakości sprzęt pralniczy dostosowany do nowoczesnych technologii prania dywanów. Wykładzinę można dostarczyć osobiście do siedziby pralni, która – w razie potrzeby – zapewni również transport dywanów i pomoc w ich spakowaniu. Jak wygląda proces prania dywanów? Pierwsza faza to trzepanie mechaniczne (ok 48000 uderzeń na minutę) oraz odkurzania wyspecjalizowanymi odkurzaczami kolumnowymi. Po usunięciu pierwszej warstwy zanieczyszczeń dywan umieszczany jest w specjalnym basenie i namoczony w środku czyszczącym. Kolejny etap to doczyszczanie, walcowanie oraz odplamianie. Po praniu wykładzina jest płukana w filtrowanej i zmiękczanej wodzie oraz umieszczana w specjalnej wirówce do dywanów, gdzie usuwa się 95% wody. Następnie dywan schnie w specjalnie do tego przeznaczonych warunkach. Odpowiednie czyszczenie dywanów jest procesem skomplikowanym, który wymaga fachowych umiejętności. Szukając hasła “pranie wykładzin Warszawa” warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Sprzątanie Info. Już na stronie internetowej firma zamieszcza dokładny opis wykonywanych czynności. Można nawet obejrzeć filmik, który prezentuje profesjonalne czyszczenie wykładzin w Warszawie.

Pranie wykładzin

Wykładziny najczęściej umieszczamy w sypialniach lub pokojach dzieci. Warto zadbać by nie były siedliskiem kurzu i roztoczy. Codzienne odkurzanie jest niezbędne do zachowania czystości. Firma sprzątająca dysponuje profesjonalnym sprzętem dzięki czemu wykona pranie wykładzin, a nasze mieszkanie będzie odświeżone i co najważniejsze wolne od alergenów.

Pranie wykładzin w Warszawie – jakie ceny?

Profesjonalna usługa zawsze ma swoją cenę. Warto więc zainwestować, aby mieć pewność, że nasza wykładzina zostanie wyczyszczona fachowo. Firma Kamyjka oblicza cenę usługi w zależności od metra kwadratowego. Niezależnie od rodzaju dywanu jest to koszt 15 zł/m2. Cena obejmuje pranie metodą „na wskroś” z uwzględnieniem wszystkich omawianych wcześniej elementów, a więc: trzepania mechanicznego, odkurzania, moczenia w basenie, doczyszczania, wirowania oraz suszenia. Pralnia nastawiona jest na pranie wykładzin w Warszawie w każdym rozmiarze – od małych dywaników po ogromne wykładziny. Dodatkowo płatne są usługi takie jak: dezynfekcja dywanu, usuwanie nadmiaru sierści i włosów, neutralizacja nieprzyjemnych zapachów, wybielanie frędzli oraz impregnacja. Skorzystanie z dodatkowej usługi wiąże się z promocją – zamawiając dezynfekcję dywanu automatycznie obniża się cena kompleksowego prania wykładziny! W porównaniu z innymi ofertami czyszczenia dywanów w Warszawie, firma Kamyjka prezentuje się korzystnie. Oferty są porównywalne cenowo, a w przypadku tej pralni mamy pewność, że zlecamy usługę profesjonalnej firmie, która bazuje na umiejętnościach specjalistów. Jeśli celem naszych poszukiwań jest pranie wykładzin Warszawa, firma Kamyjka będzie bardzo dobrym wyborem.

Pranie wykładzin w Warszawie – Jak pracujemy

Dywany i wykładziny to nieodłączny element każdego domu i mieszkania. Ważne jest, aby na bieżąco utrzymywać je w czystości. Domowe sposoby takie jak odkurzanie i czyszczenie roztworem octu to pierwsza pomoc w walce z brudem i uszkodzeniami włókien dywanu. Przy tym trzeba dokładnie przestrzegać wytycznych producenta dotyczących czyszczenia i dokładnie zabezpieczyć meble i podłogę przed nadmierną wilgocią, która może powodować ryzyko powstania pleśni. Te rozwiązania są niewystarczające i niezbyt bezpieczne, dlatego konieczne jest cykliczne i profesjonalne czyszczenie dywanów. Wykładziny powinno się czyścić w odstępie 12-18 miesięcy. Przy jasnych kolorach lub obecności dzieci i zwierząt w domu, dywan powinien być prany nawet 2 razy do roku. Oferta prania wykładzin w Warszawie jest bardzo szeroka. Firmy specjalizujące się w tych działaniach są zróżnicowane pod względem ofert. Jedną z pralni, której można zlecić czyszczenie dywanów w Warszawie jest Sprzątanie Info. Jest to firma wyspecjalizowana w zakresie kompleksowego czyszczenia materiałów tekstylnych. Działa aktywnie od 2013 roku i bazuje na umiejętnościach zgranego zespołu specjalistów, którzy są najlepszymi ekspertami w praniu dywanów w Warszawie. Wykonują usługi dla dużych firm oraz klientów indywidualnych. Można tutaj wyprać nie tylko dywan i wykładzinę, ale również tapicerkę samochodową i meblową (kanapy, tapczany, tapicerki, wersalki, fotele, krzesła, komplety wypoczynkowe). Usługę można wykonać na miejscu lub wybrać opcję z dojazdem do klienta. Firma Sprzątanie Info specjalizująca się w czyszczeniu dywanów w Warszawie bezpłatnie dojeżdża do domów klientów na terenie całego miasta i okolic. Firma stawia na profesjonalizm. Jej pracownicy to fachowcy, którzy o materiałach i praniu dywanów wiedzą wszystko. Zostali gruntownie przeszkoleni nie tylko w temacie tkanin – pomagają również w odpowiednim przygotowaniu pomieszczenia i przestawieniu mebli, jeśli zachodzi taka potrzeba. Ponadto cenią czas klienta i oferują korzystne terminy. Sprzątanie Info pracuje przez całą dobę i dostosowuje swoje działania do potrzeb zleceniodawców. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie i realizowane punktualnie i rzetelnie. Firma posiada wiele referencji, które sytuują ją na wysokim miejscu wśród wykonawców usługi czyszczenia wykładzin w Warszawie.

Nasze realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji dla klientów biznesowych oraz prywatnych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Nie wiedziałam, że pranie dywanów może pójść tak gładko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno skorzystam z usług tej firmy jeszcze wiele razy. Jeżeli zależy wam na higienie otoczenia to polecam!

BCH CONSULTING

BCH, CEO

2 + 10 =

Firma sprzątająca

Dlaczego my

Elastyczność

Jesteśmy się w stanie dostosować do Państwa najdogodniejszych terminów realizacji usługi prania i czyszczenia wykładzin, meli i tapicerek.

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat. W tym czasie realizowaliśmy praktycznie każdą możliwą usługę czyszczenia i prania tapicerki, mebli i wykładzin.

Solidność

Nasza firma dysponuje najwyższej jakości, profesjonalnym sprzętem i środkami chemicznymi renomowanych marek takich jak: Santoema, Prochem,Kercher, Ghibli Tersus.

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz!
Kontakt
close slider